Mikołajki

W rolę Mikołajów wcielił się: poseł na Sejm RP, Jan Szopiński oraz wieceprezydent Bydgoszczy, Mirosław Kozłowicz. Trzydziestu siedmiu seniorów obdarowywanych zostało prezentami, których fundatorami byli: Wicemarszałek Senatu RP, Michał Kamiński, Poseł, Jan SZOPIŃSKI, redakcja gazety "GŁOS SENIORA" oraz UKW. Specjalny upominek dla najstarszej słuchaczki KUTW, ufundował Prezydent Miasta. Wśród obdarowanych znalazła się Urszula MACHNOWSKĄ, najstarsza, bo 89 letnia słuchaczka Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bydgoszczy. Odwiedził ją Wiceprezydent Miasta Bydgoszczy, Mirosław KOZŁOWICZ oraz Przewodnicząca Rady Słuchaczy KUTW, Bożena SAŁACIŃSKA, a najmłodszą wśród obdarowanych. była Janina LACKNER.