Seniorzy laureatami konkursu Wolontariusz 2020

Konkurs organizowany jest corocznie z okazji przypadającego 5 grudnia Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Kapituła Konkursu nagrodziła pięć osób w różnych kategoriach. W kategorii opiekun wolontariatu nagrodę otrzymała Bożena Sałacińska, przewodnicząca Rady Słuchaczy Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wyróżnienie w kategorii opiekun wolontariatu otrzymała Janina Lackner.

• Serdecznie gratuluje wszystkim Wolontariuszkom i Wolontariuszom w naszym mieście.  Te wyróżnienia mają charakter symboliczny, bo w dzisiejszych czasach każdy, kto chce bezinteresownie pomagać innym, zasługuje na uznanie. Życzę naszemu miastu, aby aktywnych wolontariuszy było jeszcze więcej – mówi prezydent  Bydgoszczy, Rafał Bruski.