„Laurka dla Bydgoszczy” od słuchaczy KUTW!

W piątek, 24 maja, w Sali koncertowej Collegium Copernicanum Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego odbyło się wyjątkowe wydarzenie kulturalne. W ramach przyznanego przez Miasto Bydgoszcz stypendium artystycznego naszej Koleżance Renacie Repińskiej, słuchacze Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku pod kierunkiem beneficjentki stypendium, przygotowali artystyczny koncert zatytułowany – „Laurka dla Bydgoszczy”. Nie ma tych słów, by to, co obejrzeliśmy i wysłuchaliśmy opisać. Kto nie był na tym koncercie niech żałuje. Kto go oglądał, na pewno był pod wielkim wrażeniem kunsztu artystycznego naszych aktorów i piosenkarzy. Nawet potknięcia techniczne były dopracowane do perfekcji i umiejętnie wkomponowane w scenariusz wydarzenia. Bo to naprawdę było WYDARZENIE. Dlatego składane przez widzów po wystąpieniu gratulacje i podziękowania były ze wszech miar zasłużone.
Serdeczne gratulacje i podziękowania dla Renaty Repińskiej za to, co zrobiła – pozyskała fundusze i zrealizowała projekt, natomiast słowa szacunku i uznania należą się również dla wszystkich członków trupy artystycznej występujących na scenie. Na co dzień, w ramach KUTW, działają w kierowanych przez p. Renię grupach artystycznych „Pekaz” i Klubu Miłośników Bydgoszczy. Podziękowania należą się również Jurkowi Paterskiemu czuwającemu przy konsoli nad oprawą muzyczną i akustyczną.
Pani Reniu, już z niecierpliwością czekamy na kolejne takie show!