Galeria - słuchacze

Wycieczka na Litwę

21 października 2011
czytaj całość

Słuchacze KUTW bardzo aktywnie spędzają czas! Od 30 września do 3 października byli na wycieczce na Litwie. W programie było zwiedzanie Wilna - uniwersytet, kościoły, śladami wieszczy. Słuchacze zwiedzali również Kowno i Troki. Studenci KUTW mieszkali u Polaków w Turgielach. Miejscowy zespół Turgielanki powitał ich chlebem i solą oraz przygotował patriotyczny występ. Odwiedzając Litwę nie zapomniano o dzieciach z polskich szkół, dostały przybory szkolne.

Zdjęcia: Bożena Sałacińska.

czytaj całość…

Wycieczka do Sejmu

27 września 2011
czytaj całość

Studenci Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Bydgoszczy we wrześniu 2011zwiedzali gmach Sejmu. Ich przewodniczką była posłanka Grażyna Ciemniak.

Zdjęcia: Bożena Sałacińska.

czytaj całość…

Gniezno - konferencja Uniwersytetów Trzeciego Wieku

08 września 2011
czytaj całość

Reprezentatki Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku: przewodnicząca samorządu - Renata Repińska, zastępca przewodniczącej - Bożena Sałacińska uczestniczyły w VIII Międzynarodowej Konferencji Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Konferencja odbyła się pod hasłem „Jesteśmy tu i teraz. Dialog międzypokoleniowy” w Gnieźnie od 31 sierpnia do 3 września 2011.

czytaj całość…

Zakończenie roku 2010/2011

13 czerwca 2011
czytaj całość

8 czerwca 2011 odbyło się uroczyste zakończenie roku na Kazimierzowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a uroczystość uświetniły występy studentów kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej.

Zapraszamy kolejnych słuchaczy KUTW w przyszłym roku akademickim!

czytaj całość…

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
ul. J. K. Chodkiewicza 30, 85-064 Bydgoszcz